Recenzie zákazníkov nášho obchodu
4.64
Počet recenzií vydaných našimi zákazníkmi: 1256
1/5
2026-06-06
Odoslanie objednavky trvalo velmi dlho. Myslim si, ze tovar nemate na sklade len ho preobjednavate od inych dodavatelov. Ak je to tak je potrebne to uviest k tovaru a nie dva tyzdne klamat spotrebitela. Na dovazok Ste nam poslali vraj darcek k objednavke za ktory sa muselo kurierovi zaplatit !!!
1/5
2026-06-06
Tento tovar ani nemal byt sucastou objednavky. Objednavali sme chladnicku na mlieko. Toto Ste deklarovali ako darcek a nakoniec som kurierovi za to musel zaplatit!!!Odoslanie objednavky trvalo velmi dlho. Myslim si, ze tovar nemate na sklade len ho preobjednavate od inych dodavatelov. Ak je to tak je potrebne to uviest k tovaru a nie dva tyzdne klamat spotrebitela.
5/5
2026-06-03
Na jednej strane bol rošt poškodeny
Odpoveď obchodu2026-06-03
Děkujeme za recenzi.
Zaregistrovali sme Vašu reklamáciu a budeme Vás kontaktovať ohľadom ďaľšieho postupu.
5/5
2026-06-02
Ok
Odpoveď obchodu2026-06-03
Ďakujeme za pozitívnu recenziu!
5/5
2026-05-30
Super
Všetko ok
Odpoveď obchodu2026-06-02
Ďakujeme za recenziu!